O výber Pneu

VyberPneu.sk

Predstavujeme Vám portál VyberPNEU.SK, ktorý Vám ponúka nielen vyhľadávanie, porovnávanie najlacnejších a najkvalitnejších pneu či diskov, ale zároveň aj tvoriť si profil, dopĺňať jeho novinky, či pridávať inzerciu do sekcie bazarpneu.sk. Každý  podnikateľský subjekt môže pridávať pobočky predajne, či autoservisov alebo pneuservisov.

Ako to celé funguje?

Stačí sa jednoducho na našej stránke zaregistrovať a vybrať či ste firma alebo užívateľ, firma môže pridávať do všetkých sekcií ako aj pneuservis či autoservis. Firma môže byť rozdelená na MO a VO, to znamená, že maloobchodníci môžu pozerať ceny velkoobchodníkov na danú pneumatiku, čím vidia aj cenu za akú ju predávajú zákazníkom/užívateľom. Užívatelia môžu pridávať inzerciu do sekcie bazarpneu a bazardiskov. 

Neviete si dať rady?

Napíšte nám, náš najbližší pracovník vás bude v čo najkratšej možnej dobe kontaktovať.

Nemám web, môžem s vami spolupracovať?

Samozrejme myslíme aj na vás, predávajte svoje pneu, ktoré vidia vo vašom profile či na stranke vyberpneu.sk a dopyt po pneu vám zašlú emailom.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.  

Čo je náš cieľ?

Chceme vybudovať kvalitný a jedinečný komunitný portál pre podnikateľov, kde jednoducho a rýchlo nájdu svojich dodávateľov a pre zákazníkov skvelého predajcu svojich pneu s kvalitnými službami.